Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: ДРОБАРКИ МОБІЛЬНІ - БАРАБАННІ

Опис пристрою

SKORPION 280 SDBG - це досконалий вибір для фірм і осіб які хочуть отримувати щепу однорідної фракції, має великі можливісті в переробці при невеликих габаритах, що вигідно при використанні. Цей подрібнювач є найменшим у Європі серед барабанних подрібнювачів із гусеничним транспортером.

Висока продуктивність цієї машини досягається завдяки використанню барабанної системи подрібнення і застосованої системи втягування деревини. Яка складається із вмонтованого зубчатого ролика маятникового типу діаметром 280мм, який втягує і притискає деревину, та подаючого стола із зубчатим гусеничним транспортером довжиною 680мм, перед яким є завантажувальний металевий борт, що складається вручну. Завдяки цьому легше завантажувати деревину, що покращує роботу оператора і збільшує ефективність. Робота оператора полягає у накладанні деревини на гусеничний транспортер або можливо несильно підпихати матеріал. Ролик і гусеницю приводить в дію система гідравлічних двигунів із редукторами від гідронасоса встановленого на подрібнювачі.

Приводом у подрібнювачі є 4-циліндровий дизельний двигун KOHLER-Lombardini KDW 1404 потужністю 25 к.с. Двигун з рідинним охолодженням і стандартно укомплектований кожухом. З метою досягнення декількагодинної безперервної роботи подрібнювача, на ньому встановлений паливний бак об’ємом 40л.

Горловина подрібнювача, з розмірами 265мм ширини і 190мм висоти, дозволяє подрібнювати будь які гілки із всіма відгалуженнями (разом із листям чи голками), а також круглої деревини діаметром до 18см.

В моделі Skorpion 280 SDBG застосований спеціальний барабан із закритими зонами і системою із 3 ножів - один різ деревини по всій ширині барабана за один оберт. Таке інноваційне рішення це: рівномірне навантаження ріжучої системи, стабільна робота двигуна внутрішнього згоряння і економічне споживання палива. Всі ножі виконані із відповідно підібраних інструментальних сталей із професійною термічною обробкою.

Подрібнювач в стандартній комплектації має плавне регулювання швидкості подавання матеріалу на подрібнення в діапазоні різання від 5 до 25мм. Таке рішення дає можливість виготовляти дрібну щепу, яку, при наступній переробці на молоткових млинах, можна використовувати для виробництва брикетів чи пеллет.

За однорідність отримування фракції щепи (запобігання недо- чи передроблюванню) відповідає сито яке встановлене під ріжучим барабаном.

Щепа відбирається з-під сита шнековим транспортером до нагнітаючого вентилятора завдяки якому викидається назовні через щепопровід. Щепопровід подрібнювача за допомогою шнекової системи обертається вручну на 360° відносно основи подрібнювача.

До стандартної комплектації подрібнювача належить одна із найсучасніших електронних систем No-stress , доступна на ринках ЕС, яка усуває можливе хвилювання користувача щодо перевантаження системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Дробарка Skorpion 280 SDBG має європейський експлуатаційний сертифікат. Конструкція подрібнювача змонтована на одновісному шасі, обладнаному гальмами накату і стоянки (ручник), буксирувальний вузол під фаркоп. Подрібнювач у формі спеціального причепу дозволяє на швидке переміщення між місцями роботи.

Подрібнювач оснащений сучасними дорожніми LED світильниками.

Отримана при подрібненні щепа може бути використана для безпосереднього спалювання у печах із шнековим завантаженням, для виробництва компосту, у декоративних цілях, а також для подальшого подрібнення у молоткових млинах як сировина для виробництва брикетів і пелет.

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

SKORPION 280 SDBG

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 3750 (4460)* x 1810 x 2400 (3100)*
Вага [кг] 1620
Діаметр матеріалу [мм] до 180
Кількість ножів (лез) 3 ріжучі + 1 контрніж
Швидкiть подачі [м/хв] до 22
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 10
Ширина щепи [мм] до 25 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання ролик и гусеничный траспортёр с гидроприводом
Діаметр барабана [мм] 420
Сито- вічко [мм] 30x30 или 50x50
Розміри гілок (Ш х В) [мм] 265 x 190
Технічні дані двигуна
МОДЕЛЬ KOHLER-Lombardini KDW 1404
Об'єм двигуна [см3] 1372
Потужність двигуна [к.с.] 25
Тип охолодження рідинне
Вид палива дизель
О’бэм паливного бака [л] 40
()* - габариты в рабочем режиме

 

Стандартна комплектація:

  • Запасне колесо.
  • Щепопровід із шнековим обертанням на 360°, дефлектор.
  • Дорожні LED світильники.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх