Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: ДРОБАРКИ МОБІЛЬНІ - БАРАБАННІ

Опис пристрою

SKORPION 350 SDB - це найбільш технологічно інноваційний мобільний барабанний подрібнювач деревини, який пропонується для споживачів із комунальної, дорожної, лісової галузей. З огляду на великі можливості з переробки (максимальний діаметр подрібнювального матеріалу 25 см) дуже добре справляється із подрібненням стовбурів дерев і густих гілок, горловина подрібнювача має розміри ширини 375 мм і 340 мм висоти.

У  подрібнювачі застосовано систему втягування деревини, яка складається із вмонтованого зубчатого ролика маятникового типу діаметром 380 мм, який втягує і притискає деревину, та подаючого стола із зубчатим гусеничним транспортером довжиною 750 мм, перед яким є завантажувальний металевий борт, що складається вручну.Тека рішення покращує роботу оператора і гарантує отримання високої продуктивності. Ролик і гусениця обертаются системою із двох гідромоторів із редукторами від гідронасоса встановленого в подрібнювачі.

Подрібнювач в стандартній комплектації має плавне регулювання швидкості подавання матеріалу на подрібнення в діапазоні різання від 5 до 28 мм. Таке рішення дає можливість виготовляти дрібну щепу, яку, при наступній переробці на молоткових млинах, можна використовувати для виробництва брикетів чи пеллет.

Секторальне розташування 2 ріжучих ножів (однин повний різ за один оберт барабана) дозволяє досягти великих можливостей подрібнювача при відносно невеликому навантаженню приводу.Сито, із отворами 30х30 або 50х50 мм, яке оточує барабан, гарантує виробництво однорідної щепи в нормах G30 і G50.

Щепа відбирається з-під сита 2 шнековими транспортерами до нагнітаючого вентилятора завдяки якому викидається назовні через щепопровід. Щепопровід подрібнювача за допомогою шнекової системи обертається вручну на 360°.

Приводом у подрібнювачі є чотирициліндровий дизельний двигун з турбонаддувом Kohler або Hatz (потужністю 74,8 к.с.) або Yanmar (потужністю 84 к.с.). Двигун з рідинним охолодженням і стандартно укомплектований кожухом. З метою досягнення декількох годин безперервної роботи подрібнювача, на ньому встановлений паливний бак об’ємом 60л.

Дробарка Skorpion 350 SDB має європейський експлуатаційний сертифікат. Конструкція подрібнювача змонтована на одновісному шасі, обладнаному гальмами накату і стоянки (ручник), буксирувальний вузол під фаркоп. Подрібнювач у формі спеціального причепу дозволяє на швидке переміщення між місцями роботи.

Подрібнювач оснащений сучасними дорожніми LED світильниками.

До стандартної комплектації входить одна із найсучасніших в ЄС електронних систем No-stress. Яка автоматично запобігає перевантаженню системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана із деревних відходів щепа може використовуватись у багатьох цілях, як в енергетичних так і в промислових чи навіть  декоративних.

Придбання подрібнювача Skorpion 350 SDB, це оптимальне рішення для фірм і підприємств які розвивають свою діяльність в сучасному екологічному напрямку.

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ

SKORPION 350 SDB

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 4250 (4860)* x 1990 x 2530 (3360)*
Вага [кг] 2470
Діаметр матеріалу [мм] до 250
Кількість ножів (лез) 2 ріжучі + 1 контрніж
Швидкiть подачі [м/хв] до 21
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 16
Ширина щепи [мм] до 28 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання ролик і гусеничний транспортер із гідроприводом
Діаметр барабана [мм] 520
Сито- вічко [мм] 30x30 или 50x50
Розміри гілок (Ш х В) [мм] 375 x 340
Технічні дані двигуна
МОДЕЛЬ KOHLER KDI2504TCR
HATZ 4H50TICD
YANMAR 4TNV98T
Об'єм двигуна [см3] 2482
1952
3319
Потужність двигуна [к.с.] 74,8
74,8
84
Тип охолодження рідинне
Вид палива дизель
О’бэм паливного бака [л] 60
()* - розмір розкладеного

 

Стандартна комплектація:

  • Запасне колесо.
  • Щепопровід із шнековим обертанням на 360°, дефлектор.
  • Дорожні LED світильники.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх