Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: Дробарки для трактора - барабанні

Опис пристрою

SKORPION 500 RB – це найбільший барабанний подрібнювач із гусеничною системою серед усіх які наша фірма виготовляє. Він позиціонується для споживачів які хотіли б отримувати щепу однорідної фракції у великих кількостях. Машина належить до групи барабанних подрібнювачів з приводом від ВВП трактора. Мінімальна потужність трактора необхідна для приводу подрібнювача, 120 к.с. (540÷750об./ хв.).

З озляду на значні габарити подрібнюваного матеріалу діаметром до 30 см. подрібнювач передбачений із механізованим завантаженням деревних відходів за допомогою гідравлічного маніпулятора, в базовій комплектації оснащений основою для його монтування.

Велика зона завантаження деревини, горловина із розмірами 550 х 370 мм, вможливлює подрібнення розлогого гілля і інших деревних відходів великого об’єму.

У одрібнювачі застосовано систему втягування деревини, яка складається із вмонтованого зубчатого ролика маятникового типу діаметром 380 мм, який втягує і притискає деревину, та подаючого стола із зубчатим гусеничним транспортером довжиною 920 мм, перед яким є завантажувальний борт із гідравлічним керуванням  оснащений додатковим гусеничним транспортером довжиною 850 мм. Запуск, зупинка і повернення назад системи подачі здійснюється за допомогою джойстика. Довга і широка поверхня гусеничних транспортерів - це простота, ефективність і продуктивність завантаження деревини гідравлічним маніпулятором.

Вільний простір між гусеницями служить для очищення від забруднення такими абразивами як дрібне каміння, пісок, земля і т.д., таким чином продовжуючи термін служби ножів.

Система втягування деревини живится від гідронасоса який входить до стандартної комплектації подрібнювача, ролик і гусениця приводяться в рух від цього гідронасоса зявдяки гідромоторам із редукторами.

Подрібнювач в стандартній комплектації має плавне регулювання швидкості подавання матеріалу на подрібнення в діапазоні різання від 5 до 35 мм. Таке рішення дає можливість виготовляти дрібну щепу, яку, при наступній переробці на молоткових млинах, можна використовувати для виробництва брикетів чи пеллет, в той час як груба щепа є ідеальною сировиною для опалювання, чи з метою продажу для для помисловості.

Забезпечення досягнення однорідної щепи досягяється завдяки використанню  сита яке встановлене під ріжучим барабаном. Щепа відбирається з-під сита 2 шнековими транспортерами до нагнітаючого вентилятора і за його допомогою викидається назовні через щепопровід. Подрібнювач стандартно укомплектований гідравлічно керованим щепопроводом із автоматизованим керуванням його обертання на 240° за допомогою джойстика.

Застосування системи із 3 ріжучими ножами розташованими на барабані секторально(однин повний різ за один оберт барабана) дозволяє досягти великих можливостей подрібнювача при відносно невеликій потужності трактора.

Конструкція подрібнювача змонтована на одновісному шасі, що дозволяє буксирувати машину на всіх типах доріг. Використання стандартної осі без гальм дозволить Skorpion 500 RB рухатись із швидкістю до 25 км/год.  Але можливе комплектування віссю із ресорною підвіскою, чи пневматичною підвіскою – обидві осі мають пневматичні гальма.

Рішення із позиціонування завантажувального столу під кутом 90° відносно напрямку буксирування, дозволяє одночасно буксирувати подрібнювач і причеп за допомогою одного трактора (подрібнювач має власний фаркоп).

Подрібнювач оснащений сучасними дорожніми LED світильниками.

До стандартної комплектації Skorpion 500 RB входить одна із найсучасніших в ЄС електронних систем No-stress. Яка автоматично запобігає перевантаженню системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана із деревних відходів щепа може використовуватись у багатьох цілях, як в енергетичних так і в промислових чи навіть  декоративних. Придбання подрібнювача Skorpion 500 RB, це оптимальне рішення для фірм і підприємств які розвивають свою діяльність в сучасному екологічному напрямку. 

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

SKORPION 500 RB

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 3870 x 2360 (3000)* x 3025 (4460)*
Вага [кг] 3700** без крана
Діаметр матеріалу [мм] до 300
Кількість ножів (лез) 3 ріжучі + 1 контрніж
Швидкiть подачі [м/хв] до 21
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 20
Ширина щепи [мм] до 35 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання ролик і гусеничний транспортер із гідроприводом
Діаметр барабана [мм] 520
Сито - вічко [мм] 30x30 або 50x50
Розміри гілок (Ш х В) [мм] 550 x 370
Гусеничний транспортер [мм] стіл 920, гідроборт 850
Тип приводу з ВВП трактора
Мінімальна потужність трактора [к.с.] 120
()* - розмір розкладеного
()** - маса залежить від комплектації подрібнювача.

 

Стандартна комплектація:

 • Вісь транспортувальна до 25 км/год.
 • Стіл із гідрокеруванням і гусеничним транспортером.
 • Щепопровід  з гідрокеруванням  і автоматизоване гідравлічне керування обертання щепопроводу на 240° і дефлектор.
 • Дорожні LED світильники.
 • Карданний вал.
 • Власна гідросистема.
 • Опора із гідрокеруванням.
 • автоматична зчіпка для буксирування.
 • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.
 • Гідравлічне керування за допомогою гідрророзподільника або джойстика.

Додаткова комплектація: 

 • Вісь транспортувальна із ресорною підвіскою, чи пневматичною підвіскою, осі оснащені пневматичними гальмами
 • Гідравлічний маніпулятор.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх