TEKNAMOTOR, дробарка, дробарки, подрібнювач, подрібнювачі, дробарки деревини, дробарка для гілок, різак до стовбурів, косарка, косарки, лісозаготівельна техніка, газонокосарки, брикетарки (брикетниці), гранулятори, подрібнювач гілок, дробарка до гілок, брикетні та грануляторні виробничі лінії, відходи
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

Про фірму

Фірма TEKNAMOTOR розпочала свою діяльність в 1992 році.

Багаторічний досвід і дотримання традицій помістили нас на чолі компаній, що пропонують обладнання для деревообробки. Наша продукція:

  • Мобільні дискові і барабанні дробарки (подрібнювачі) для гілок та інших деревних відходів з дозволом руху по автомобільних дорогах загального користування.
  • Стаціонарні барабанні і дискові дробарки для лісопильної промисловості з додатковим оснащенням стрічкових і вібраційних систем вантаження і транспортування (транспортери, столи вібраційні і ланцюгові) розмірами відповідно до індивідуальних потреб клієнта.
  • Молоткові млини для переробки тріски і соломи.
  • Фрези для викорчовування пнів після вирубки дерев.

Наш багаторічний досвід в проектуванні і виробництві машин для подрібнення деревних відходів забезпечить професійну допомогу у виборі конкретної машини, враховуючи  її потужність і застосування. Завдяки висококваліфікованому персоналу і співпраці з нашими клієнтами ми робимо машини з урахуванням їх індивідуальних потреб. Висока надійність наших машин значно підвищить якість наданих послуг наших клієнтів.

 

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх