Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: Дробарки для трактора - барабанні

Опис пристрою

SKORPION 280 RB це найменший подрібнювач барабанного типу, який пропонується для фірм і осіб, які хочуть отримувати щепу однорідної фракції, з огляду на ці характеристики головними споживачами цього подрібнювача є плантатори енергетичної верби. Цей подрібнювач призначений до подрібнення гілля, пнів дерев із діаметром до 18см. Машина належить до групи барабанних подрібнювачів з приводом від ВВП трактора. Мінімальна потужність трактора необхідна для приводу подрібнювача, 60 к.с. (540 об./ хв.).

Зона завантаження деревини, горловина із розмірами 265мм ширини на 190мм висоти, дозволяє подрібнювати будь які гілки із всіма відгалуженнями (разом із листям чи голками), а також круглої деревини діаметром до 18см.

Як подрібнюючу систему у конструкції подрібнювача застосовано систему із 3 ріжучих лез (ножів), виставлених на барабані секторально(послідовно), а також контр ніж. Таке рішення забезпечує досягнення великих можливостей подрібнювача, при відносно невеликій потужності трактора.

Використання спеціальних ріжучих ножів дає можливість загострювати їх протягом сроку служби до 20 міліметрів від номінальної довжини, таким чином подовжуючи термін використання. Всі ножі виконані із відповідно вибраних марок інструментальної сталі із наступною термічною обробкою.

За однорідність отримуваної фракції щепи відповідає сито яке встановлене під ріжучою системою подрібнювача. Щепа викидається за допомогою вентилятора через щепопровід, який обертається вручну за допомогою, шнекової системи обертання на 360° відносно основи подрібнювача. Як опція, вигружний щепопровід може бути підвищений (видовжений).

Подрібнювач Skorpion 280 RB укомплектований гідравлічною подачею, яка складається із двох роликів які приводяться в дію окремими системами гідравлічних двигунів із редукторами. Перевагою подрібнювача також є те, що привід подаючих роликів здійснюється від власного гідронасосу. Трактор використовується як тільки як привід з ВВП для подрібнювача.

До стандартної комплектації подрібнювача належить одна із найсучасніших електронних систем No-stress, доступна на ринках ЕС, яка усуває можливе хвилювання користувача щодо перевантаження системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб.

Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана при подрібненні щепа може бути використана для безпосереднього спалювання у печах із шнековим завантаженням, для виробництва компосту, у декоративних цілях, а також для подальшого подрібнення у молоткових млинах як сировина для виробництва брикетів і пелет.

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ

SKORPION 280 RB

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 1775 x 1980 (2700)* x 2250 (3050)*
Вага [кг] 1100
Діаметр матеріалу [мм] 180
Кількість ножів (лез) 3 ріжучі + 1 контрніж+
Швидкiть подачі [м/хв] до 22
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 10
Ширина щепи [мм] до 25 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання два зубчаті ролики з гідроприводом
Діаметр барабана [мм] 420
Сито- вічко [мм] [мм] 30x30 або 50x50
Розміри горла (Ш х В) [мм] 265 x 190
Тип приводу з ВВП трактора
Мінімальна потужність трактора [к.с.] 60
()*- розміри у розкладеному вигляді

 

Стандартна комплектація:

  • Щепопровід із шнековим обертанням на 360°, дефлектор.
  • Карданний вал.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх