TEKNAMOTOR, дробарка, дробарки, подрібнювач, подрібнювачі, дробарки деревини, дробарка для гілок, різак до стовбурів, косарка, косарки, лісозаготівельна техніка, газонокосарки, брикетарки (брикетниці), гранулятори, подрібнювач гілок, дробарка до гілок, брикетні та грануляторні виробничі лінії, відходи
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Відповідно до статті 13 Розпорядження Європейського парламенту і Ради (ЄС) 2016/679 від 04.27.2016 р про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних і про вільний обіг таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/EC (EU GDPR (eng) – European Union General Data Protection Regulation) (Законодавчий вісник Європейського Союзу, L 119), повідомляємо про те, що

 1. Адміністратором ваших персональних даних є Teknamotor Sp. z o.o. (Адреса: Polska, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Świętokrzyska 2a).
 2. Обробка ваших персональних даних проводиться на підставі:
  • ст. 6 абз. 1 літ. b - з метою вжиття заходів перед укладенням договору, а також з метою укладення договору та його виконання;
  • ст. 6 абз. 1 літ. c - з метою виконання покладених на нас зобов'язань, таких як проведення фінансових розрахунків;
  • ст. 6 абз. 1 літ. f - для реалізації цілей, що випливають з наших законних інтересів, таких як можлива необхідність у відмові у задоволенні цивільно-правових вимог або забезпечення їх дотримання.
 3. Ваші персональні дані будуть зберігатися протягом періоду, необхідного для конкретної обробки даних. Безсумнівно, дані зберігатимуться протягом терміну дії договору між нами, а також протягом терміну дії всіх можливих претензій, отже протягом не менше 10 років з моменту розірвання договору або до моменту закінчення зобов'язання з обробки даних, що випливають з положень чинного законодавства.
 4. Одержувачі ваших персональних даних може бути особа, уповноважена отримувати персональні дані на основі відповідних положень чинного законодавства. Крім того, дані можуть передаватися суб'єктам, які обробляють персональні дані на замовлення адміністратора, наприклад: постачальникам ІТ-послуг, організаціям, які обробляють дані для стягнення заборгованості, логістичним компаніям, кур'єрським компаніям, юридичним фірмам, операторам платежів.
 5. Ви маєте право на доступ до змісту ваших даних і право на їх виправлення, видалення, обмеження обробки, право на передачу даних, право на подачу заперечення.
 6. У разі незаконної обробки персональних даних ви маєте право подати скаргу Голові Управління із захисту даних.
 7. Надання персональних даних є добровільним, але неподання даних в обсязі, що вимагається адміністратором, може призвести до неможливості підписання договору та надання послуг.
 8. Адміністратор не прийматиме автоматичні рішення, в тому числі рішення, які є результатом профілювання.

 

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх