Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: Дробарки для трактора - барабанні

Опис пристрою

SKORPION 280 RBG це найменший подрібнювач барабанного типу із гусеничною системою. Пропонується для фірм і осіб, які хочуть отримувати щепу однорідної фракції. Машина відноситься до групи барабанних подрібнювачів з приводом від ВВП трактора. Мінімальна потужність трактора необхідна для приводу подрібнювача, 60 к.с. (540 об./ хв.).

Зона завантаження деревини, горловина із розмірами 265 мм ширини на 190 мм висоти, дозволяє подрібнювати будь які гілки із всіма відгалуженнями (разом із листям чи голками), а також круглої деревини діаметром до 18см.

Як подрібнюючу систему у конструкції подрібнювача застосовано системуs із 3 ріжучих лез (ножів), виставлених на барабані секторально(послідовно), а також контр ніж. Таке рішення забезпечує досягнення  дуже великих можливостей подрібнювача, при відносно невеликій потужності трактора.

Використання спеціальних ріжучих ножів дає можливість загострювати їх протягом сроку служби до 20 міліметрів від номінальної довжини, таким чином подовжуючи термін використання. Всі ножі виконані із відповідно вибраних марок інструментальної сталі  із наступною термічною обробкою.

Подрібнювач в стандартній комплектації має плавне регулювання швидкості подавання матеріалу на подрібнення в діапазоні різання від 5 до 25 мм. Таке рішення дає можливість виготовляти дрібну щепу, яку, при наступній переробці на молоткових млинах, можна використовувати для виробництва брикетів чи пеллет.

За стабільне отримування фракції щепи (запобігання недо- чи передроблюванню) відповідає сито яке встановлене під ріжучим барабаном.

Щепа відбирається з-під сита шнековим транспортером до нагнітаючого вентилятора завдяки якому викидається назовні через щепопровід. Щепопровід подрібнювача за допомогою шнекової системи обертається вручну на 360° відносно основи подрібнювача. Додатково вигружний щепопровід може бути підвищений (видовжений).

У подрібнювачі застосовано систему втягування деревини, яка складається із вмонтованого зубчатого ролика маятникового типу, який втягує і притискає деревину діаметром до 280 мм, та подаючого стола із зубчатим гусеничним транспортером довжиною 680 мм, перед яким є завантажувальний металевий борт, що складається вручну. Завдяки цьому легше завантажувати деревину, що покращує роботу оператора і збільшує ефективність. Ролик і гусеницю приводить в дію система гідравлічних двигунів із редукторами від гідронасоса встановленого на подрібнювачі. Трактор служить тільки як привід подрібнювача.

До стандартної комплектації подрібнювача належить одна із найсучасніших електронних систем No-stress, доступна на ринках ЕС, яка усуває можливе хвилювання користувача щодо перевантаження системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана при подрібненні щепа може бути використана для безпосереднього спалювання у печах із шнековим завантаженням, для виробництва компосту, у декоративних цілях, а також для подальшого подрібнення у молоткових млинах як сировина для виробництва брикетів і пелет.

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ

SKORPION 280 RBG

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 1775 x 1980 (2700)* x 2250 (3050)*
Вага [кг] 1200
Діаметр матеріалу [мм] 180
Кількість ножів (лез) 3 ріжучі + 1 контрніж+
Швидкiть подачі [м/хв] до 22
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 10
Ширина щепи [мм] до 25 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання ролик и гусеничный траспортёр с гидроприводом
Діаметр барабана [мм] 420
Сито- вічко [мм] [мм] 30x30 або 50x50
Розміри горла (Ш х В) [мм] 265 x 190
Тип приводу з ВВП трактора
Мінімальна потужність трактора [к.с.] 60
()*- розміри у розкладеному вигляді

 

Стандартна комплектація:

  • Щепопровід із шнековим обертанням на 360°, дефлектор.
  • Карданний вал.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх