Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: ДРОБАРКИ МОБІЛЬНІ - БАРАБАННІ

Опис пристрою

SKORPION 280 SDB - це досконалий вибір для фірм і осіб які хочуть отримувати щепу однорідної фракції, має великі можливісті в переробці при невеликих габаритах, що вигідно при використанні.

Приводом у подрібнювачі є трициліндровий дизельний двигун Lombardini LDW 1603 потужністю 40,1 к.с. Двигун з рідинним охолодженням і стандартно укомплектований кожухом. З метою досягнення декількагодинної безперервної роботи подрібнювача, на ньому встановлений паливний бак об’ємом 40л.

Подрібнювач Skorpion 280 SDB укомплектований гідравлічною подачею, яка складається із двох роликів які приводяться в дію окремими системами гідравлічних двигунів із редукторами.

Горловина подрібнювача, з розмірами 265мм ширини і 190мм висоти, дозволяє подрібнювати будь які гілки із всіма відгалуженнями (разом із листям чи голками), а також круглої деревини діаметром до 18см.

В моделі Skorpion 280 SDB застосований спеціальний барабан із закритими зонами і системою із 3 ножів - один різ деревини по всій ширині барабана за один оберт. Таке інноваційне рішення це: рівномірне навантаження ріжучої системи, стабільна робота двигуна внутрішнього згоряння і економічне споживання палива.

Використання спеціальних ріжучих ножів дає можливість загострювати їх протягом сроку служби до 20 міліметрів від номінальної довжини, таким чином подовжуючи термін використання. Всі ножі виконані із відповідно підібраних інструментальних сталей із професійною термічною обробкою.

За однорідність отримування фракції щепи (запобігання недо- чи передроблюванню) відповідає сито яке встановлене під ріжучим барабаном.

Щепа відбирається з-під сита шнековим транспортером до нагнітаючого вентилятора завдяки якому викидається назовні через щепопровід. Щепопровід подрібнювача за допомогою шнекової системи обертається вручну на 360° відносно основи подрібнювача. Додатково вигружний щепопровід може бути підвищений (видовжений).

До стандартної комплектації подрібнювача належить одна із найсучасніших електронних систем No-stress , доступна на ринках ЕС, яка усуває можливе хвилювання користувача щодо перевантаження системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Дробарка Skorpion 280 SDB має європейський експлуатаційний сертифікат. Конструкція подрібнювача змонтована на одновісному шасі, обладнаному гальмами накату і стоянки (ручник), буксирувальний вузол під фаркоп. Подрібнювач у формі спеціального причепу дозволяє на швидке переміщення між місцями роботи.

Подрібнювач оснащений сучасними дорожніми LED світильниками.

Отримана при подрібненні щепа може бути використана для безпосереднього спалювання у печах із шнековим завантаженням, для виробництва компосту, у декоративних цілях, а також для подальшого подрібнення у молоткових млинах як сировина для виробництва брикетів і пелет.

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

SKORPION 280 SDB

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 3750 (4460)* x 1810 x 2400 (3100)*
Вага [кг] 1550
Діаметр матеріалу [мм] до 180
Кількість ножів (лез) 3 ріжучі + 1 контрніж
Швидкiть подачі [м/хв] до 22
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 10
Ширина щепи [мм] до 25 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання два зубчаті ролики з гідроприводом
Діаметр барабана [мм] 420
Сито- вічко [мм] 30x30 или 50x50
Розміри гілок (Ш х В) [мм] 265 x 190
Технічні дані двигуна
МОДЕЛЬ LOMBARDINI 1603
Об'єм двигуна [см3] 1649
Потужність двигуна [к.с.] 40,1
Тип охолодження рідинне
Вид палива дизель
О’бэм паливного бака [л] 40
Макс. витрата палива [л/ год] 6
()* - габариты в рабочем режиме

 

Стандартна комплектація:

  • Запасне колесо.
  • Щепопровід із шнековим обертанням на 360°, дефлектор.
  • Дорожні LED світильники.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх