Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: ДРОБАРКИ МОБІЛЬНІ - ДИСКОВІ

Опис пристрою

Дробарка SKORPION 250 L - це універсальний пристрій, призначений для комунальних підприємств і підприємств дорожнього будівництва, який забезпечує надзвичайну зручність експлуатації в населених пунктах і на узбіччях доріг. Завдяки використаним у дробарці конструкційним рішенням, її можна ефективно використовувати в лісній промисловості, де поворотний корпус верстата забезпечує простоту завантаження гілок у горловину пристрою. Максимальний діаметр оброблюваних гілок складає 20 см, горловина дробарки має розміри 420 мм (ширина) і 255 мм (висота) - завдяки всьому цьому Skorpion 250 L забезпечує відмінний результат при дробленні стовбурів дерев і розкидистих гілок.

Систему приводу дробарки Skorpion 250 L розроблено на підставі трициліндрового дизельного двигуна Lombardini (потужність 40,1 к.с.), з рідинним охолодженням. Двигун дробарки в стандартному виконанні захищений екраном типу Silent. Такий спосіб встановлення відрізняється низьким рівнем шуму й вібрації двигуна, завдяки чому пристрій можна успішно використовувати в населених пунктах. Для забезпечення безперервної роботи дробарки протягом декількох годин на ній встановлений паливний бак об'ємом 40 л. Дробарка обладнана фрикційним зчепленням, яка має за завдання відключення приводу двигуна від ріжучого диску, для забезпечення плавного пуску двигуна.

У дробарці Skorpion 250 L система дроблення складається з диску, який обладнаний двома ріжучими ножами та співпрацює з двома опорними ножами. Строк служби ріжучих ножів було оптимізовано шляхом їхнього двостороннього заточування, що дозволяє обернути ніж на 180º, і забезпечує вдвічі довший строк експлуатації. Усі ножі виконані з підібраної відповідним чином інструментальної сталі, і проходять професійну теплову обробку. Додатково, диск дробарки виконує також функцію вентилятора, і викидає отриману подроблену деревину через вихідну трубу, яку можна встановлювати в будь-якому напрямку, з повним радіусом обертання 360º.

Дробарка Skorpion 250 L обладнана поворотним механізмом, який дозволяє повертати корпус машини на кут до 270º, а також встановлювати завантажувальну горловину в напрямку місця зберігання деревини для дроблення.

Система подачі матеріалу складається з двох завантажувальних роликів, які працюють від окремих гідравлічним двигунів від встановленого на дробарці гідравлічного насосу.

Безпека оператора дробарки забезпечується тросовим аварійним вимикачем, який при натягуванні тросу в будь-якому напрямку зупиняє гідравлічну систему подачі. Розблокування системи здійснюється натисканням кнопки Reset, потім, для відновлення робочого циклу дробарки (завантаження матеріалу) слід натиснути кнопку «Вперед». Система подачі зупиняється натисканням кнопки «АВАРІЙНА ЗУПИНКА».

У стандартній комплектації дробарка обладнана однією з найсучасніших електронних систем No-stress, доступних на європейському ринку - ця система автоматично запобігає перевантаженню системи приводу, затримуючи на певний проміжок часу роботу системи подачі. Можливість налаштування програмного забезпечення No-stress дозволяє легко змінювати параметри роботи пристрою, у відповідності до індивідуальних потреб користувача. Програма «товсті гілки», «тонкі гілки» дозволяє швидко змінювати режим роботи, для забезпечення біль ефективної роботи дробарки в залежності від оброблюваного матеріалу. Система має вбудований лічильник годин роботи.

Дробарка Skorpion 250 L пройшла європейську омологацію, що дозволяє реєструвати пристрій і транспортувати його автошляхами загального користування. Дробарка обладнана гальмом накату і стоянковим гальмом, системою ходових вогнів LED, а також пристроєм накату (буксирувальна балка) з регулюванням висоти зачеплення; існує також можливість вибору кульового зачеплення або петлі DIN.

Отриману в процесі обробки подроблену деревину можна використовувати безпосередньо для спалювання в печах, виробництва компосту, в декоративних цілях, а також, після повторного дроблення на молотковому млині, для виробництва брикетів і пеллетів.

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

SKORPION 250 L

Габарити (Д х Ш х В) [мм] 4620 x 2150 x 2530
Вага [кг] 1770
Діаметр гілки [мм] 200
Кількість ножів (лез) 2 ріжучі + 2 підтримуючі
Швидкiть подачі [м/хв] до 42
Продуктивність [м3/год] до 16
Ширина чіпа[мм] з 9 до 14
Спосіб подачі гідравлічна система подавання
Діаметр рiжучoгo диска [мм] 800
Розміри горла (Ш х В) [мм] 420 x 255
Технічні дані двигуна
Модель двигуна LOMBARDINI 1603
Стартова ємність [см3] 1649
Потужність двигуна [к.с.] 40,1
Тип охолодження рідини
Вид палива дизельне паливо
Ємність паливного бака [л] 40
Стартер електричний

 

Стандартна комплектація:

  • Запасне колесо.
  • Щепопровід із шнековим обертанням на 360°, дефлектор.
  • Дорожні LED світильники.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

Додаткова комплектація:

  • Підвищення щепопроводу.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх