Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: Дробарки для трактора - барабанні

Опис пристрою

SKORPION 350 RBP це професійний барабанний подрібнювач пристосований для використання із трелювальним причепом, та співпарцює із тракторною технікою потужністю не менше 100к.с. (540 об./хв.). З огляду на великі можливості із переробки (максимальний діаметр подрібнюваних відходів 25 см) чудово справляється із подрібненням стовбурів дерев і розлогими гілками. Зона завантаження деревини (горловина) розміром 375 х 340 мм.

Подрібнювач в основному пропонується для підприємств лісозаготівельної галузі. Конструкція подрібнювача виконана на основі(рамі) яка вможливлює монтування подрібнювача безпосередньо на трелювальному причепі. Із метою монтажу і демонтажу подрібнювача на причеп він обладнаний опорами (ногами) які можна прикручувати із регулюванням їх висоти(що дає можливість під'їзду трелювальника під подрібнювач). Таке рішення дає можливість використання трелювальника в якості шассі для транспортування подрібнювача, а встановивши на автомобіль маніпулятор, роботу із подрібнювачем можна покращити.

У стандартній комплектації у подрібнювачі застосовано систему втягування деревини, яка складається із вмонтованого зубчатого ролика маятникового типу діаметром 380 мм, який втягує і притискає деревину, та подаючого стола із зубчатим гусеничним транспортером довжиною 960 мм, перед яким є завантажувальний борт із гідравлічним керуванням оснащений додатковим гусеничним транспортером довжиною 830 мм. Робота подрібнювача із гусеничною системою гарантує досягнення висикої продуктивності.

Подрібнювач в стандартній комплектації має плавне регулювання швидкості подавання матеріалу на подрібнення в діапазоні різання від 5 до 28 мм. Таке рішення дає можливість виготовляти дрібну щепу, яку, при наступній переробці на молоткових млинах, можна використовувати для виробництва брикетів чи пеллет.

Застосування системи із 2 ріжучими ножами розташованими на барабані секторально (однин повний різ за один оберт барабана) дозволяє досягти великих можливостей подрібнювача при відносно невеликій потужності трактора. Конструкція ріжучих ножів дає можливість загострювати їх протягом сроку служби до 20 міліметрів від номінальної довжини, таким чином подовжуючи термін їх використання.

У подрібнювачі використано сито із розмірами вічка 30х30 або 50х50 мм, яке забезпечує досягнення однорідної щепи. Щепа відбирається з-під сита 2 шнековими транспортерами до нагнітаючого вентилятора і за його допомогою викидається назовні через щепопровід. У подрібнювачі використано гідравлічне складання щепопроводу, а також автоматизоване керування його обертанням на 240° за допомогою джойстика.

Подрібнювач стандартно укомплектований також найсучаснішою електронною системою No-stress. Яка автоматично запобігає перевантаженню системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана із деревних відходів щепа може використовуватись у багатьох цілях, як в енергетичних так і в промислових чи навіть  декоративних. Придбання подрібнювача Skorpion 350 RBP, це оптимальне рішення для фірм і підприємств які розвивають свою діяльність в сучасному екологічному напрямку.

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ

SKORPION 350 RBP

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 2070 x 2220 (3160)* x 2590 (3710)*
Вага [кг] 2200**
Діаметр матеріалу [мм] до 250
Кількість ножів (лез) 2 ріжучі + 1 контрніж
Швидкiть подачі [м/хв] до 21
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 16
Ширина щепи [мм] до 28 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання ролик і гусеничний транспортер із гідроприводом
Діаметр барабана [мм] 520
Сито - вічко [мм] [мм] 30x30 або 50x50
Розміри гілок (Ш х В) [мм] 375 x 340
Гусеничний транспортер [мм] стіл 960, гідроборт 830
Тип приводу з ВВП трактора
Мінімальна потужність трактора [к.с.] 100
()* - розмір розкладеного в робочиму режимі, (тільки подрібнювач, без ніг).
()** - маса тільки подрібнювача.

 

Стандартна комплектація:

  • Завантажувальний борт із гідрокеруванням і гусеничним транспортером 600мм.
  • Щепопровід із гідравлічним складанням, і  автоматизованим керуванням обертання на 240° і дефлектором.
  • Карданний вал.
  • Власна гідросистема.
  • Керування за допомогою джойстика.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх