барабанний подрібнювач SKORPION 350 RB
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
ПОДИВИТИСЯ ВСІ ПРИСТРОЇ

ПРОПОЗИЦІЯ: Дробарки для трактора - барабанні

Опис пристрою

SKORPION 350 RB це барабанний подрібнювач, який співпрацєю із тракторною технікою потужністю не менше 100к.с. (540 об./хв.). З огляду на значні габарити подрібнюваного матеріалу діаметром до 25см. подрібнювач передбачений із механізованим завантаженням деревних відходів за допомогою гідравлічного маніпулятора, в базовій комплектації оснащений основою для його монтування. Велика зона завантаження деревини, горловина із розмірами 375 х 340мм, вможливлює подрібнення розлогого гілля і інших деревних відходів великого об’єму.

У одрібнювачі застосовано систему втягування деревини, яка складається із вмонтованого зубчатого ролика маятникового типу діаметром 380мм, який втягує і притискає деревину, та подаючого стола із зубчатим гусеничним транспортером довжиною 750мм, перед яким є завантажувальний борт із гідравлічним керуванням оснащений додатковим гусеничним транспортером довжиною 630мм. Запуск, зупинка і повернення назад системи подачі здійснюється за допомогою джойстика. Довга і широка поверхня гусеничних транспортерів - це простота, ефективність і продуктивність завантаження деревини гідравлічним маніпулятором.

Система втягування деревини приєднана до гідронасоса , що передбачено базовою комплектацією подрібнювача. Ролик і гусениця обертаются системою із двох гідромоторів із редукторами.

Подрібнювач в стандартній комплектації має плавне регулювання швидкості подавання матеріалу на подрібнення в діапазоні різання від 5 до 25мм. Таке рішення дає можливість виготовляти дрібну щепу, яку, при наступній переробці на молоткових млинах, можна використовувати для виробництва брикетів чи пеллет.

Застосування системи із 2 ріжучими ножами розташованими на барабані секторально(однин повний різ за один оборот барабана) дозволяє досягти великих можливостей подрібнювача при відносно невеликій потужності трактора. Конструкція ріжучих ножів дає можливість загострювати їх протягом сроку служби до 20 міліметрів від номінальної довжини, таким чином подовжуючи термін використання.

Отримання однорїдної щепи досягається завдяки використанню сита встановленого під барабаном. Щепа відбирається з-під сита 2 шнековими транспортерами до нагнітаючого вентилятора завдяки якому викидається назовні через щепопровід. Подрібнювач стандартно укомплектований гідравлічно керованим щепопроводом із автоматизованим керуванням його обертання на 240° за допомогою джойстика.

Конструкція подрібнювача змонтована на одновіснму шасі, що дозволяє буксирувати машину на всіх типах доріг. Використання стандартної осі без гальм дозволить Skorpion 350 RB рухатись із швидкістю до 25 км/год. Але можливе комплектування віссю із ресорною підвіскою, чи пневматичною підвіскою – обидві осі мають пневматичні гальма.

Рішення із позиціонування завантажувального столу під кутом 90° відносно напрямку буксирування, дозволяє одночасно буксирувати подрібнювач і причеп за допомогою одного трактора (подрібнювач має власний фаркоп).

Подрібнювач оснащений сучасними дорожніми LED світильниками.

До стандартної комплектації Skorpion 350 RB входить одна із найсучасніших в ЄС електронних систем No-stress. Яка автоматично запобігає перевантаженню системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана із деревних відходів щепа може використовуватись у багатьох цілях, як в енергетичних так і в декоративних. Придбання подрібнювача Skorpion 350 RB, це оптимальне рішення для фірм і підприємств які розвивають свою діяльність в сучасному екологічному напрямку.

 

Технічні характеристики

МОДЕЛЬ

SKORPION 350 RB

Габаритні розміри: (ДxШxВ) [мм] 4160 x 2350 (3010)* x 2960 (3970)*
Вага [кг] 3400** без маніпуляторa
Діаметр матеріалу [мм] до 250
Кількість ножів (лез) 2 ріжучі + 1 контрніж
Швидкiть подачі [м/хв] до 21
Продуктивність подрібнення [м3/год] до 16
Ширина щепи [мм] до 28 мм в залежності від матеріалу
Спосіб подавання ролик і гусеничний транспортер із гідроприводом
Діаметр барабана [мм] 520
Сито - вічко [мм] [мм] 30x30 або 50x50
Розміри горла (Ш х В) [мм] 375 x 340
Гусеничний транспортер [мм] стіл 750, борт 630
Тип приводу з ВВП трактора
Мінімальна потужність трактора [к.с.] 100
()* - розмір розкладеного.
()** - маса залежить від комплектації подрібнювача.

 

Стандартна комплектація:

  • Вісь транспортувальна до 25 км/год.
  • Металічний борт із гідравлічним керуванням і гусеничним транспортером 600мм.
  • автоматизоване гідравлічне керування обертання щепопроводу на 240° і дефлектор.
  • Дорожні LED світильники.
  • Карданний вал.
  • Власна гідросистема.
  • Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.
  • Гідравлічне керування за допомогою розподільника або джойстика

 

Додаткова комплектація: 

  • Вісь транспортувальна із ресорною підвіскою, чи пневматичною підвіскою, осі оснащені пневматичними гальмами.
  • Гідравлічний маніпулятор.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
вверх